Piłkarze NKS Niepruszewo strzelili 4 gole i przegrali

Wynikiem 4:6 zakończył się niedzielny ligowy mecz NKS Niepruszewo z LKS Korona Bukowiec. Mecz rozpoczął się od samobójczego gola piłkarza gości, którzy jednak 7 minut później zdołali wyrównać i spotkanie rozpoczęło się od początku. Do przerwy prowadzili goście 3:2 a mecz zakończył się wspomnianym wynikiem 4:6. NKS po tym meczu zajmuje 7 miejsce w ligowej tabeli a w sobotę wybiera się na mecz z zespołem Dąb Kłębowo.

Skład NKS Niepruszewo:
Klóska Mateusz (70′ , Szymczak Mikołaj), Gołębiowski Mateusz, Szymczak Kacper (46′ Radomski Bartosz), Kubiak Dominik, Dolata Szymon, Majsak Mateusz, Czerniawski Dariusz, Kubala Michał (80′ Kubiak Waldemar) Szymczak Filip, Błaszczak Jakub (65′ Kubiak Mikołaj), oraz Rutkowski Bartosz, Błaszczak Marek .

Gole dla NKS Niepruszewo:
Dolata, Kubala, Czerniawski i wspomniany samobójczy.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Redaktor naczelny: Małgorzata Szlązak