XII edycja konkursu „Czujka tlenku węgla może uratować Twoje życie”

Po raz 12 powiat poznański wraz z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu dwunasty raz zainaugurował program edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa pożarowego „Czujka tlenku węgla może uratować Twoje życie”.

– Co dwa tygodnie w Starostwie Powiatowym w Poznaniu komisja konkursowa losuje 10 mieszkańców powiatu poznańskiego, którzy otrzymują czujki tlenku węgla. Oczywiście wśród uczestników, którzy wcześniej prawidłowo wypełnią ankietę konkursową i przyślą ją do nas – mówi Dariusz Fleischer z Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Poznaniu. – W ubiegłorocznej edycji nadesłano w sumie 205 ankiet a my wręczyliśmy 87 czujek, które mogą uratować życie. Od początku trwania całej akcji już 947 urządzeń znalazło swoich nowych właścicieli – dodaje.

Regulamin konkursu wraz z ankietą do wydrukowania (Załącznik nr 1) jest dostępny na stronie www.powiat.poznan.pl, a także w siedzibach podmiotów będących Organizatorami Konkursu.

XII edycja potrwa do 31 marca 2024 roku.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców Powiatu Poznańskiego, którzy:

 1. w czasie jego trwania prawidłowo wypełnią ankietę konkursową i złożą ją:
   • osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Poznaniu,
   • za pośrednictwem formularza elektronicznego zamieszczonego na stronie www.powiat.poznan.pl oraz stronie Komendy Miejskiej PSP
   • pośrednictwem Poczty Polskiej na adres Starostwo Powiatowe w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań z dopiskiem „Czujka czadu”.
 2. są zameldowani na terenie gmin powiatu poznańskiego,
 3. posiadają pełną zdolność do czynności prawnych bądź uzyskają zgodę opiekuna prawnego.

ANKIETA KONKURSOWA

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Redaktor naczelny: Małgorzata Szlązak
Redaktor- Tomasz Giełda

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl