Bilet KOLEO w Portfelu Google oraz Apple Wallet

Kolejne udogodnienie ze strony Kolei Wielkopolskich. Użytkownicy aplikacji KOLEO mogą teraz dodawać swoje bilety na pociągi Kolei Wielkopolskich do Portfela Google oraz Apple Wallet.

Dzięki nowej funkcjonalności, bilety zakupione w aplikacji KOLEO mogą być łatwo i szybko dodane do Portfela Google lub Apple Wallet i przechowywane w jednym miejscu, bez konieczności poszukiwania ich w wielu aplikacjach – wszystko w jednym miejscu, praktycznie i wygodnie. To kolejny krok w kierunku ułatwienia podróży i zapewnienia wygody użytkownikom.

Zakup biletów w KOLEO możliwy jest do kilku minut przed rozkładową godziną odjazdu pociągu. Płatność za bilety w aplikacji KOLEO jest możliwym kontem KOLEO (konto przedpłacone), Google Pay, kartą płatniczą lub Blikiem.

Jak dodać bilet do wirtualnego portfela?

W przypadku Portfela Google, po zakupie biletu w KOLEO, wystarczy wybrać opcję “Dodaj do Portfela Google”. Bilet zostanie dodany do Portfela Google na telefonie oraz na kompatybilnych urządzeniach, gdzie będzie można go łatwo znaleźć i wykorzystać podczas podróży.

Jeśli chodzi o Apple Wallet, to po zakupie biletu w dolnej części ekranu pojawi się nowa opcja – Dodaj do Portfela Apple. Po wybraniu tej opcji zobaczymy podgląd zakupionego biletu. Klikamy opcję Dalej i w ten sposób bilet został dodany do Portfela. Od tej pory, niezależnie od tego, czy to iPhone, iPad czy Apple Watch – będziecie go mieć zawsze pod ręką, na każdym urządzeniu.

 

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Redaktor naczelny: Małgorzata Szlązak
Redaktor- Tomasz Giełda

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl