Nowe skrzydło biblioteki wzbudza wiele kontrowersji

W związku z dofinansowaniem, które otrzymaliśmy, planowana jest rozbudowa budynku bukowskiej biblioteki i kina. Przedstawiony projekt wzbudza jednak sporo kontrowersji wśród mieszkańców i generalnie, z dyskusji wynika, że zdecydowana większość jest na nie dla takiego kształtu rozbudowy. Projekt opracowali architekci z Neostudio Architekci i łączy ich zdaniem dotychczasowy budynek z nowoczesnością. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy będzie to dobrze wyglądać? Czy nowoczesna bryłą wpasuje się w otoczenie?

Więcej o projekcie przeczytacie TUTAJ.

foto- w.w.strona

Komentarze: 1

  1. Magda |

    Nowa biblioteka jak najbardziej. Na Placu Reszki ogromną pomyłka. Ścisła zabudowa, w pięknej starej części miasta nota bene strasznie oszpeconej przez zniszczenie drzew to najgorsze z możliwych . Ponadto co do naszego pl.Przemysla czyli rynku. Mamy piękny zielony rynek, wystarczy go odnowić, parking płatny, jak najbardziej odbudować figurę, ale jeśli zamkniemy całkowicie rynek dla ruchu pojazdów, umrze on śmiercią naturalną. Po co betonować miasto. Wydawać pieniądze na fontannę na rynku . Wg mnie to się nie sprawdzi. Niestety choroba nie pozwoliła mi uczestniczyć w dyskusji o naszym rynku. Przyjrzałam się wiele wiele razy. Parking jest zajęty w większości nie tylko przez dojeżdżających ale i pracowników sklepu i umig. Widziałam na własne oczy. Nie raz. A to bloka do a około 7 do 10 godzin dziennie. Nie wydawajmy pieniędzy w błoto. Wystarczy odnowić. Ale głosu mieszkańców się nie słucha. Niestety. Pozdrawiam serdecznie.

Comments are closed.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Redaktor naczelny: Małgorzata Szlązak
Redaktor- Tomasz Giełda

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl