Szkolili się i zdali egzamin

W niedzielę uczestnicy kursu operatora- koparko ładowarki zdawali egzamin praktyczny organizowany przez Akademię Budowlaną Lidera. To kolejni uczestnicy, którzy podnieśli swoje kwalifikacje, dzięki czemu są bardziej atrakcyjni na rynku pracy. Zdobycie tego rodzaju kwalifikacji wiąże się oczywiście ze zmianą wynagrodzenia, wszak wykwalifikowani budowlańcy są poszukiwani na rynku pracy.

Akademia Budowlana Lidera jest firmą specjalizującą się w szkoleniach dla branży budowlanej. Obecnie w ofercie mamy kurs montażysty rusztowań budowlano-montażowych metalowych oraz kurs dający uprawnienia do pracy na koparko-ładowarce, wszystkie typy, klasy III.

Nasze kursy prowadzi wyspecjalizowana kadra z ogromnym doświadczeniem. Uprawnienia nadaje Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.
Zdawalność egzaminów w naszym ośrodku jest bliska 100%. Gwarantujemy przemiłą atmosferę i życzliwy stosunek do klienta.

Nasz ośrodek mieści się w Buku koło Poznania, to malowniczo położony 100-letni dworek w głębi parku. Dysponujemy 7 salami szkoleniowymi, halą, ogromnym parkingiem i placem manewrowym. Nasz ośrodek zaopatrzony jest również w dwa rodzaje rusztowań (mniejsze fasadowe firmy IRLEH oraz RUXa), ścianę z możliwością kotwienia, a także wszelkie pomoce dydaktyczne potrzebne do realizacji zajęć, zarówno praktycznych jak i teoretycznych.

Strona internetowa akademii: tutaj

Profil facebookowy: tutaj

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl