NKS Niepruszewo idą za ciosem

Kolejna ligowa kolejka i kolejna dobra wiadomość w postaci zwycięstwa piłkarzy NKS Niepruszewo. Tym razem nasi pokonali na swoim boisku zespół Huragan Michorzewo 2:1 (0:0). Aż do 74 minuty był bezbramkowy remis a własnie w tej minucie gola zdobył Olekszy, poprawił na 2:0 Kubiak na co gocie odpowiedzieli w doliczonym czasie gry jedną bramką.
NKS przesunął się na 4 lokatę w ligowej tabeli. W sobotę nasi grają mecz z sąsiadem- Promieniem Opalenica.

NKS Niepruszewo zagrał w składzie:
Klóska Maciej, Gołębiowski Mateusz, Błaszczak Jakub (70′ Kujawa Juliusz), Rutkowski Bartosz, Olekszy Krystian (90′ Błaszczak Marek), Czerniawski Dariusz (80′ Kubiak Waldemar),Kubala Michał, Radomski Bartosz, Kubiak Dominik, Mateusz Majsak (70′ Kubiak Mikołaj), Janikowski Bartosz (70′ Gołębiowski Bartosz) oraz Pijanowski Dawid. Trener Weber Wiktor, kierownik Błaszczak Marek.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Redaktor naczelny: Małgorzata Szlązak