Waldek znów potrzebuje naszej pomocy!

Ogromna kwota za życie. Czas ucieka w zastraszającym tempie, a choroba rośnie w siłę! Waldek potrzebuje pomocy, natychmiastowej pomocy!

Wszystko miało być dobrze, leczenie zaczęło dawać rezultaty, a my zyskaliśmy nadzieję na to, że chorobę szybko uda się pokonać. Mieliśmy nadzieję, że jesteśmy na prostej drodze do przeszczepu, który będzie decydujący. W takich momentach wracają siły i wiara w to, że najlepsze dopiero przed nami.

Nadzieja okazała się przedwczesna. Nagle stan zaczął się pogarszać, a przez koronawirusa przyjęcie do szpitala się opóźniało. Kilka tygodni później badania potwierdziły, że choroba rośnie w siłę i uodporniła się na lek. W tym momencie świat zmienił się diametralnie, znów stanęliśmy przed ogromnym wyzwaniem. Niestety, nic nie wskazywało na to, że będzie łatwiej – wręcz przeciwnie – nagromadzenie chorych komórek było jeszcze większe niż w pierwszym rzucie.

Tak agresywna odmiana choroby jest wyzwaniem nawet dla najlepszych specjalistów. Od kilku miesięcy jestem w szpitalu, ale w tym momencie nikt nie ma dla mnie zbyt dobrych informacji. Razem z Rodzicami, którzy wspierają moją walkę szukałem pomocy na całym świecie. Każda wysyłka wiadomości do ośrodka zajmującego się leczeniem to nowa dawka nadziei… Wreszcie pojawiła się szansa – klinika w USA zaproponowała innowacyjną terapię CAR-T, która pomoże zwalczyć komórki nowotworowe. Na ten moment to moja jedyna nadzieja na życie! Kiedy zobaczyłem kosztorys, nogi znów się pode mną ugięły – cena leczenia wynosi 750 tysięcy dolarów! Niestety,  takie koszty są poza zasięgiem moim i mojej Rodziny.

Już raz podarowaliście mi nadzieję i szansę na życie. Nie chciałem organizować kolejnej zbiórki, ale w tym momencie choroba pokazuje mi swoje najgorsze oblicze – każdy dzień to ogromne ryzyko. Kilka tygodni temu przez zapalenie płuc balansowałem na granicy życia i śmierci… Właśnie wtedy po raz kolejny przekonałem się, jak bardzo chcę żyć.

Nie mogę czekać, dlatego dziś staję przed Tobą i proszę o tę jedną, jedyną szansę. Świadomość, że kolejnej nie dostanę jest dla mnie niezwykle trudna, ale mobilizuje, by postawić wszystko na jedną kartę! Jeśli możesz mi pomóc, proszę o każde wsparcie, każde udostępnienie – w tej walce liczy się każdy dzień!”

 

Wpłać na pomoc Waldkowi- TUTAJ.

Weź udział w aukcji na pomoc Waldkowi- TUTAJ.

 

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl