Wygraj czujkę czadu

Trwa dziewiąta edycja konkursu organizowanego przez powiat poznański wraz Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu pod nazwą „Czujka tlenku węgla może uratować Twoje życie”. – Ma on na celu zachęcić do instalowania w domach czujki tlenku węgla. W poprzednich latach rozdaliśmy tysiące takich urządzeń. Na każdym kroku propagujemy hasło „Bezpieczny powiat” i wychodzimy z założenia, że to bardzo cenna inicjatywa. Tym bardziej, że w okresie zimowym cały czas dochodzi do zatruć tlenkiem węgla – mówi starosta poznański Jan Grabkowski.

A dodajmy, że czujka to najtańszy i najprostszy sposób na zabezpieczenie domu przed czadem, który jest gazem bezbarwnym, bezwonnym i co najgorsze silnie trującym. Nie bez powodu zresztą nazywamy go „cichym zabójcą”. Można się jednak przed nim skutecznie bronić, instalując właśnie wspomnianą czujkę, która śmiertelne zagrożenie zatruciem wykrywa już we wczesnej fazie i wydając głośny sygnał dźwiękowy ostrzega przed czyhającym niebezpieczeństwem. Warto więc takie małe urządzenie zainstalować w swoim domu. Jak je zdobyć? Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie.

Jest on skierowany do mieszkańców powiatu poznańskiego, którzy prawidłowo wypełnią ankietę. Losowanie 10 nagród odbywać się będzie co dwa tygodnie. Konkurs potrwa do 31 marca 2021 roku. Regulamin, ankieta (wersja papierowa) i wszystkie informacje są dostępne TUTAJ. Zgłoszenie można również nadesłać wypełniając elektroniczny formularz: ANKIETA.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl