Szczepienia na koronawirusa w przychodni Vigilax

Pisaliśmy kilka dni temu o zasadach szczepienia na koronawirusa a dziś kolejne informacje. Wiadomo już, że na terenie gminy Buk akredytację na akcję szczepień otrzymała od Narodowego Funduszu Zdrowia przychodnia Vigilax. O procedurach obowiązujących przy szczepieniach przeczytacie TUTAJ.
Osoby, które mogą mieć problem z dotarciem do punktu szczepień (np. samotne, nie dysponujące w danym czasie transportem) będą miały możliwość skorzystania z transportu, którym koordynował będzie bukowski Ośrodek Pomocy Społecznej, natomiast osoby, które ze względów zdrowotnych nie mogą udać się na szczepienie do punktu szczepień, zostaną one wykonane w miejscu zamieszkania.

Każda osoba, poddająca się szczepieniu, zobowiązana będzie do wypełnienia „Kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciwko COVID-19”. Dokument ten należy oddać w punkcie szczepień przed jego wykonaniem. Druki do wypełnienia będą dostępne w przychodniach, w aptekach, na poczcie, w Urzędzie Miasta i Gminy oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej. W każdej chwili można pobrać wersję do druku (link poniżej).
Kwestionariusz_szczepienia_z_oswiadczeniem
Więcej odpowiedzi można uzyskać pod numerem bezpłatnej, całodobowej infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, numer 989.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl