Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu im. Krasnala Hałabały- kiedy do tego wrócimy?

Wiemy, że z powodu koronawirusa takich spotkań póki co nie będzie, więc chociaż sobie przypomnijmy i powspominajmy. Tutaj święto seniorów z 2018 roku.

 

Mimo, że styczeń jest miesiącem mroźnym i śnieżnym, można doszukać się w nim dwóch pięknych dni, dzięki którym każdemu robi się cieplej na sercu. Jest to święto naszych ukochanych Babć i Dziadków. Dzieci z Przedszkola Hałabały, jak co roku uroczyście obchodziły to wyjątkowe święto.

W dniach od 19 do 23 stycznia 2018 do przedszkola zawitali zaproszeni przez przedszkolaków dziadkowie, którzy mogli podziwiać przygotowany przez wszystkie grupy program artystyczny. Na wstępie każda z Pań złożyła w imieniu pracowników przedszkola dostojnym gościom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Dzieci w pięknie przystrojonych salach zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce oraz scenki. Mali artyści pełni przejęcia odgrywali swoje role, każdy wpatrzony w ukochanych dziadków. Na twarzach seniorów nie zabrakło uśmiechu, lecz również łez radości i wzruszeń.

Po występach przedszkolacy wręczyły zaproszonym gościom własnoręcznie wykonane prezenty i laurki, po czym zaprosiły na kawę oraz słodki poczęstunek. Atmosfera towarzysząca świętowaniu była wyjątkowa i wspaniała. Uśmiechnięte i pełne dumy twarze babć i dziadków oraz ich wnuków to dla nas najlepszy dowód na to, jak ważne jest dla każdego to święto. Tradycja obchodów Dnia Babci i Dziadka na stałe wpisała się już w kalendarz imprez przedszkolnych, dlatego z pewnością możemy już dziś powiedzieć: Szanowni dziadkowie, do zobaczenia w przyszłym roku!

AZ

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl