Ruszył nabór na powiatowe nagrody sportowe

Ruszyła kolejna edycja nagród sportowych. Zarząd Powiatu w Poznaniu ogłosił nabór wniosków o przyznanie Nagród Sportowych Powiatu Poznańskiego dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz nagród dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników uzyskujących wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub w krajowym współzawodnictwie sportowym za rok 2019.

To już tradycja, że nagradzamy najlepszych. Tych, którzy nie tylko zdobywają medale, ale też promują nasz region. A sukcesów zawodników z powiatu poznańskiego w ubiegłym roku nie brakowało. I to zarówno tych uzyskiwanych w sportach indywidualnych, jak i drużynowych. Stawiamy na sport i to przynosi efekty. Cieszymy się też, że młodzież chce uprawiać sport i jest konsekwentna w dążeniu do celu – podkreśla starosta poznański Jan Grabkowski.

Tak jak w poprzednich latach, o nagrody mogą się ubiegać sportowcy w czterech kategoriach wiekowych. To młodzieżowcy, juniorzy starsi, juniorzy młodsi oraz młodzicy. Jak zwykle docenimy również ich szkoleniowców. W tym miejscu warto przypomnieć, że w przeszłości Nagrody Sportowe Powiatu Poznańskiego odbierały m.in. lekkoatletka Anna Jagaciak czy też kolarka Katarzyna Pawłowska, które później reprezentowały nasz kraj na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Wnioski o przyznanie Nagród Sportowych Powiatu Poznańskiego należy składać osobiście lub drogą pocztową, w nieprzekraczalnym terminie do 9 marca 2020 roku w Kancelarii Starostwa Powiatowego w Poznaniu, przy ul. Jackowskiego 18. Decyduje data wpływu do Kancelarii Starostwa. Więcej informacji, a także regulamin i wszystkie wymagane załączniki można znaleźć TUTAJ.

 

 

 

www.powiat.poznan.pl

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl