parkowa reklama góra

Heniu zaprasza na kolejny koncert już w sobotę

nuta

Już w najbliższą sobotę Heniu zaprasza na koncert. Tym razem zagrają dla Was Last Collapse + Novy . Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 16 marca 2019 od godziny 22 w Pijalni piwa FISKAZ ulica Mury 32. Wstęp jedyne 10 PLN.

Tym razem odbędzie się u nas podwójny koncert!
Na naszej scenie zagości po raz pierwszy NoVy oraz dobrze już Wam znany Last Collapse.

Parę słów o zespole od zespołu:
Last Collapse – jesteśmy duetem gitarzystów, którzy lubią dobrą muzykę i zimne piwo. Zagramy akustycznie największe hity muzyki klasycznej od Chopina po Bacha. Po raz trzeci składamy wizytę w Pijalni Fiskaz i liczymy na waszą obecność!!!

NoVy – solowy projekt poznańskiego basisty, który wcześniej współpracował z Grzegorzem Hyżym oraz Kevem Foxem. Muzykę tworzy przy użyciu urządzenia do zapętlania dźwięków (looper-a) oraz efektów gitarowych. Po zapętleniu jednej partii muzycznej dogrywana jest kolejna. W ten sposób powstają całe kompozycje. Harmonie nie są wcześniej rejestrowane. Muzyka jest wykonywana całkowicie w czasie rzeczywistym. Obecnie pracuje nad materiałem na debiutancki album. Na perkusji oraz syntezatorze perkusyjnym towarzyszy Jeremiasz Baum.

Pijalnia piwa Fiskaz na facebooku: tutaj

Wydarzenie na facebooku- tutaj.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl