parkowa reklama góra

Czy punkt przesiadkowy jest zagrożony?

Na wtorkowym posiedzeniu Rady Miasta i Gminy Buk powrócono do tematu zagrożenia budowy punktu przesiadkowego przy bukowskiej stacji kolejowej. Na zeszłotygodniowym wspólnym posiedzeniu gminnych komisji burmistrz Paweł Adam poinformował, że za poprzedniej kadencji nie dopilnowano tematu podpisania przekazania od PKP S.A. prawa użytkowania wieczystego działki nr 25/12 położonej w Dobieżynie na rzecz Miasta i Gminy Buk. Kontynuując temat, burmistrz przekazał radnym informację z której wynika, że wszystko jest na dobrej drodze, opisani wszystkie dotychczas podjęte działania od 2016 roku i w dniu 4 lutego 2019 roku przekazano do PKP S.A. Oddział Nieruchomości w Poznaniu w celu dalszego przekazania do centrali w Warszawie i do Ministerstwa Transportu w celu wydania zgody na przejęcie i podpisanie aktu notarialnego nieodpłatnego przekazania prawa wieczystego użytkowania działki wraz z infrastrukturą.

W temacie pytanie zadał radny Wojciech Dudkiewicz, który chciał się dowiedzieć, czy zdaniem czy burmistrza i pracowników referatu możemy spać spokojnie, na co ten odpowiedział, że będzie mógł to powiedzieć dopiero po zakończeniu sprawy.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl