parkowa reklama góra

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Im. Krasnala Hałabały

„Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie” – te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości  z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbyły się w przedszkolu im. Krasnala Hałabały w dniach od 5 do 12 lutego 2019r.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, to oni sprawiają  dzieciństwo swoich wnuków bardziej pełnym, lepszym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Dlatego przedszkolaki

bardzo szczerze okazały swoją miłość  i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny przygotowany  z tak wyjątkowej okazji.  Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku podczas przedstawienia. Dzieci wręczyły również swoim bliskim przygotowane samodzielnie upominki i laurki z pięknymi życzeniami. W dalszej części uroczystości niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne radości i dumy.
Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej placówce chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

Ewa Giełda

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl