parkowa reklama góra

O Kosynierze Bukowskim na sesji Rady Miasta

Radny Wojciech Dudkiewicz podczas ostatniej sesji Rady Miasta i Gminy Buk pytał burmistrza Pawła Adam, co się stało, że „Kosynier Bukowski” przestał być zamieszczany na stronie internetowej i czy zostaną podjęte działania mające na celu przywrócenie tego. Burmistrz odpowiedział, że są plany, aby gminna gazeta była ogólnodostępna i przedstawi, jaka to będzie forma. Radny dopytywał również o doradcę burmistrza o co pytają mieszkańcy.

„Nie otrzymaliśmy o nim więcej informacji i proszę o przybliżenie jego osoby nam i odpowiedzenie w jakich samorządach pracował wcześniej”- powiedział Wojciech Dudkiewicz.

Paweł Antkowiak dopytywał jacy mieszkańcy pytają, a następnie poinformował, że nie musi o tym mówić, zresztą o sobie również, jednak ostatecznie uzgodniono, że ma do tego dojść podczas wspólnego posiedzenia gminnych komisji w styczniu o czym pisaliśmy.

 

 

Komentarze: 1

  1. ciszarisza |

    To ja się pytam jakie kompetencje ma nowy doradca burmistrza. Jakie podjął działania w pracy w innych samorządach. Czy tylko teoretyzuje na temat samorządów lokalnych, czy wdrożył gdzieś swoje pomysły i jaki jest ich efekt. Na czym na polegać jego doradztwo.

    Pan Antkowiak zachował się dość małostkowo zadając pytania o to jacy mieszkańcy pytają. Oczywiście, że ludzie rozmawiają o zmianach poczynionych wraz z przejęciem władzy przez nowego burmistrza. Miała być transparentność i dialog z mieszkańcami a okazuje się, że to była bujda wyborcza stworzona na potrzeby kampanii. Dopiero początek kadencji a już się pojawiają niepokojące symptomy. Aby mój głos na pana Pawła Adama nie okazał się stracony.

Comments are closed.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl