parkowa reklama góra

Prosimy o stonowane komentarze

Drodzy czytelnicy,
jesteśmy jedyną gazetą w naszej gminie, gdzie można komentować artykuły bezpośrednio. Jeżeli nie zawierają słów obraźliwych i nie oczerniają nikogo, nie są usuwane. W ostatnich dniach, w tym dziś pojawiły się niestety wpisy obrażające jednego z kandydatów na stanowisko burmistrza. Większość została zablokowana przez system, jednak 3 przeszły i przez kilka minut były widoczne. Wpisy zostały usunięte, konta również. Informujemy, że zgodnie z regulaminem będziemy reagować na podobne zachowania i blokować możliwość dodawania komentarzy, a także korzystania z naszej strony. W przypadku, gdy sytuacja będzie się utrzymywać, rozważymy zablokowanie możliwości komentowania do momentu, aż opadną wyborcze emocje.

Prosimy o stonowane wypowiedzi.

Komentarze: 1

  1. redakcja |

    Usunięto 2 komentarze zawierające wulgaryzmy w stosunku do jednego z kandydatów na stanowisko burmistrza oraz kandydatce do RM. Konta zostały usunięte.Ponownie prosimy o opanowanie.

Comments are closed.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl