Materiał reklamowy wyborczy

Przedstawiona poniżej treść jest materiałem wyborczym komitetu wyborczego.

KOMUNIKAT PRASOWY

 

20 sierpnia 2018 r. oficjalnie został zarejestrowany Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Adama. Tym samym Paweł Adam ogłosił swój start w wyborach na Burmistrza Miasta i Gminy Buk wraz z grupą osób, które będą ubiegać się o mandaty Radnych.

Kandydat wraz z żoną i dwójką dzieci mieszka w Buku. Zawodowo od wielu lat związany jest z samorządem terytorialnym. Pracował w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, a obecnie pracuje jako główny specjalista pełniąc funkcję asystenta Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego – Wojciecha Jankowiaka. Na co dzień współpracuje z organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami różnego szczebla, a także bierze aktywny udział w życiu społecznym gminy i powiatu.

Zdecydował się na start w wyborach samorządowych 2018, ponieważ wraz z grupą aktywnych i zaangażowanych mieszkańców – jego kandydatów na Radnych – chce wprowadzić nowoczesne zarządzanie Gminą oparte na współpracy z mieszkańcami. Ich zdaniem tylko dzięki temu możliwe jest realizowanie potrzeb lokalnej społeczności zgodne z oczekiwaniami mieszkańców.

Komitet zamierza prowadzić aktywną kampanię, w toku której przedstawi program dla rozwoju całej Gminy Buk.

 

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl