Apel chóru Amici Canti


Nasz redakcja otrzymała pismo od członków chóru Amici Canti, który jest nasz- bukowski. Artyści sławią nas, poświęcają swój czas oraz zdobywają wiele nagród. Często mamy przyjemność podziwiania ich podczas naszych lokalnych świąt, imprez i wydarzeń. Zachęcamy do wsparcia chóru, bowiem za to, co dla nas robią- warto. W imieniu członków chóru- dziękujemy.

Szanowni Państwo,
Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania/dofinansowania Zespołu Kameralnego AmiciCanti z Buku i jego udziału w VIII Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Chóralnym Canto Mediterrania w Lloret de Mar i w Barcelonie oraz w Międzynarodowym Konkursie Chóralnym Pau Casalsa, które odbędą się na początku września tego roku.
Zespół Kameralny AmiciCanti z Buku powstał w 1996 roku z inicjatywy założyciela i dyrygenta Leszka Górki. Nowatorskie podejście do sztuki wokalnej wszystkich członków zespołu pozwoliło zdobyć uznanie na wielu konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. W repertuarze zespołu można znaleźć utwory sakralne, świeckie, muzyki dawnej i współczesnej, utwory jazzujące oraz opracowania muzyki rozrywkowej.
Bardzo cieszymy się, że nasz zespół został dopuszczony do udziału w obu konkursach. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ponieważ znaleźliśmy się wśród chórów i zespołów cechujących się naprawdę wysokim poziomem artystycznym.
Ze względu na 100-lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę organizatorzy chcą nadać specjalny, uroczysty charakter występom polskich wykonawców.
Nad promocją polskich artystów czuwa m.in. Konsulat Generalny RP w Barcelonie i Ambasada RP w Madrycie.
Żeby podkreślić wyjątkowość obecności Polaków na tym festiwalu, Zespół Kameralny AmiciCanti został zaproszony do udziału w wyjątkowym koncercie w barcelońskiej Katedrze.
Podczas festiwalu wszystkie zakwalifikowane chóry i zespoły maja możliwość skorzystania ze stoiska promocyjnego w Centrum Lloret de Mar dotyczącego ewentualnych sponsorów wyjazdu na konkurs, na którym będziemy mogli zaprezentować przygotowane i przekazane gadżety reklamowe (roll-up itp.).
W zorganizowanie wyjazdu do Barcelony wkładamy własne siły i środki, część kosztów jest pokrywanych przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Buku, ale ze względu na to, że nie są one wystarczające, zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia w postaci przekazania środków finansowych, które dla naszego zespołu będą ogromnym wsparciem a dla Państwa wspaniałą promocją i reklamą Państwa firmy, ponieważ
w zamian za dofinansowanie zobowiązujemy się do umieszczenia logo i nazwy firmy na wszystkich materiałach promocyjnych
Wierzymy, że Państwa pomocumożliwi nam zrealizowanie naszych planów .
Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

Z wyrazami szacunku
Leszek Górka i Piotr Goroński

Dane do przelewu:
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Buku
ul. Dobieżyńska 27
64 320 Buk
nr konta bankowego: 35 1020 4144 0000 6102 0007 0557
z dopiskiem: Zespół Kameralny AmiciCanti, dotacja na konkurs w Hiszpanii

W razie pytań prosimy o kontakt:
Leszek Górka – dyrygent zespołu 665 560 280
Piotr Goroński – prezes zespołu 667 362 015

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl