Świąteczna Zbiórka Żywności

W dniach 1-3 grudnia 2017 roku na terenie Miasta i Gminy Buk przeprowadzono Świąteczną Zbiórkę Żywności pod patronatem Wielkopolskiego Banku Żywności w Poznaniu. W ramach zbiórki zebrano ogółem 1.270 kg produktów spożywczych takich jak: mąka, cukier, makaron, olej, słodycze, kawa, herbata, konserwy oraz środków czystości.

Z zebranych produktów pracownicy tut. Ośrodka Pomocy Społecznej przygotowali paczki, które zostały wydane potrzebującym rodzinom z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę żywności, w szczególności panu Dariuszowi Sokołowskiemu, Harcerzom Związku Harcerstwa Polskiego w Buku, Dyrekcji oraz młodzieży Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Buku.

Ponadto podziękowania należą się bukowskim marketom za umożliwienie przeprowadzenia świątecznej zbiórki żywności tj. sklepom „Serwus”, ”Biedronka”, „Netto” i „Polo Market” oraz Stacji Paliw AWTANK za zasponsorowanie paliwa do transportu zebranych produktów.

Dziękujemy również Stowarzyszeniu Przyjaciół Harcerstwa „SKAUT” za użyczenie samochodu do przetransportowania zebranej żywności do Ośrodka Pomocy Społecznej w Buku.

Podziękowania należą się również wszystkim ludziom dobrej woli, którzy włączyli się
w świąteczną akcję zbiórki żywności na rzecz potrzebujących mieszkańców Miasta i Gminy Buk.

 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Buku

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl