W pomoc bukowskim psiakom zaangażowało się sporo osób

Wielokrotnie pisaliśmy o wsparciu, które otrzymują bukowskie psiaki. Oprócz karmy, akcesoriów, legowisk, koców i środków pielęgnacyjnych, wielka „armia” ludzi wsparła budowę schroniska w Buku wpłatami pieniężnymi. Kwoty były różne, od kilku złotych do jednej w wysokości aż 10 tysięcy złotych. Wpłaty na konto fundacji Animalia płynęły zarówno od naszych mieszkańców, jak i osób z kraju i z zagranicy. Były akcenty ślubne, gdzie młodzi prosili gości, aby zamiast kwiatów przynosili karmę dla naszych psiaków, ale też prosili o wpłaty i wspaniale to działało. W zbiórkę angażowali się też ludzie nie mający z Bukiem zupełnie nic wspólnego. Tym razem otrzymaliśmy informację o zbiórce, którą przeprowadził jeden z Poznaniaków na spacerniku nad jeziorem maltańskim. Pan Tomasz zebrał 156,67 PLN, a pieniądze trafią na konto fundacji z przeznaczeniem na schronisko w Buku.

Drodzy mieszkańcy gminy Buk, drodzy dobrzy ludzie z kraju i ze świata- pokazujecie, że jesteście wspaniali pomagając naszym mniejszym przyjaciołom i za to serdecznie dziękujemy. Pomyśleć tylko, że „urzędnicza machina” chciała to wszystko zniszczyć.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl