Jesteśmy prawie na ostatniej prostej z budową schroniska

Bardzo dziękujemy Państwu za wspieranie naszej prawie dwuletniej walki o powstanie w Buku małego, klimatycznego schroniska dla zwierząt bezdomnych. Kosztowało nas to wiele zdrowia, nerwów, nieprzespanych nocy, rozżalenia na podejście urzędników, ale też i pieniędzy.

Z radością ogromną informujemy że otrzymaliśmy wreszcie prawomocne pozwolenie na budowę i ruszamy z pracami, aby bukowskie bezdomniaki jak najszybciej doczekały się bezpiecznego domu tymczasowego w zgodnym z przepisami schronisku pod opieką tych, których znają i dla których są nie tylko numerem w kojcu, ale konkretnym zwierzakiem z imieniem i własną historią.

Dlatego bardzo prosimy – nie zostawiajcie nas teraz samych, potrzebujemy znacznie więcej środków niż wskazane z zbiórce. Aby wywiązać się z  porozumienia z Urzędem Miasta i Gminy w Buku musimy zakupić 2 kontenery socjalne, 3 budy specjalistyczne, wyposażenie ambulatorium i magazynku podręcznego. To ogromne koszty, ale bez tej naszej deklaracji, schronisko nigdy by nie powstało, a nasze zwierzaki stałyby się kolejnym numerem anonimowym w wielkim molochu dla bezdomnych zwierząt.

 

Prosimy o pomoc – każdy grosz dla nas jest ogromnie ważny.

 

Czyli znów noce bezsenne, ale powód jakże inny, jak podnosi na duchu – jesteśmy na ostatniej prostej do celu.

Mamy nadzieje, że jak tylko inwestycję ruszymy – będziemy mogli zaprosić Państwa na uroczyste otwarcie bukowskiego schroniska, a nasze psiaki osobiście podziękuję za pomoc.

Każdy grosz wpłacony na konto Fundacji Animalia z dopiskiem – na Schronisko w Buku przybliża nas do szczęśliwego zakończenia.

Fundacja dla Zwierząt Animalia
53 1440 1286 0000 0000 0453 3704

 

Jeszcze raz z całego serce dziękujemy wszystkim za pomoc i wielkie otwarte serca. To z Waszą pomocą udało się to, co teraz mamy.

 

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl