parkowa reklama góra

W piątek odbył się pierwszy mecz waterpolo w naszej gminie

W piątkowe późne popołudnie członkowie Bukowskiego Klubu Morsa rozegrali pomiędzy sobą pierwszy w historii naszej gminy mecz waterpolo, czyli piłki wodnej. Pomysł kiełkował już zimą, jednak dopiero teraz udało się go zrealizować. Klub ma swoje bramki, których sponsorem była restauracja Parkowa. Sam mecz był ciekawy i dość emocjonujący, bowiem zawodnicy starali się wygrać. Jako, że to spotkanie towarzyskie, to zakończyło się sprawiedliwym remisem 9:9. Mecz oglądała dość spora liczba kibiców zgromadzonych na niepruszewskiej plaży. Niedługo kolejne spotkania.

Więcej zdjęć tutaj.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl