parkowa reklama góra

Podsumowanie konkursu fotograficznego „Skrzydła życia”

Komenda Miejska Policji w Poznaniu, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Stowarzyszenie „Alae” ogłosili wyniki konkursu fotograficznego „Skrzydła życia”. Celem konkursu było zobrazowanie przemyśleń i interpretacji młodzieży w zakresie problematyki przemocy oraz wykorzystania.

27 kwietnia w Kinie ”Wielkopolanin” w Buku odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego „Skrzydła życia”. Przedsięwzięcie skierowane było do młodzieży w wieku od 13 do 18 lat i cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Konkurs odbył się pod patronatem Starosty Poznańskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Buk. Uroczystości towarzyszyła wystawa nagrodzonych prac.
Pierwsze miejsce w konkursie zajęła uczennica Gimnazjum nr 2 w Mosinie Martyna Skuła za pracę pt. „Stłamszona przez ludzi”. Drugą nagrodę otrzymała Anna Grzelczak z Gimnazjum
w Stęszewie za pracę pt. „SŁUCHAJ! PATRZ! REAGUJ!”. Trzecie miejsce przyznano Oliwii Marciniak z Zespołu Szkół w Rokietnicy za pracę pt. „Ostatni grosz”. Nagrodzono także autorów prac wyróżnionych: Adama Dudzik, Jakuba Feliksiaka, Tomasza Lisek (Zespół Szkół w Rokietnicy), Matyldę Jarmużek (Zespół Szkół w Jerzykowie), Zofię Szeląg (Gimnazjum w Buku), Weronikę Sarnowską (Gimnazjum w Suchym Lesie), Patryka Szulkowskiego (Gimnazjum w Koziegłowach).

Cała uroczystość została wzbogacona przez inscenizację słowno-muzyczną przygotowaną przez uczennice Gimnazjum w Buku, która wprowadziła uczestników w atmosferę przemyśleń nad problemem przemocy.

 

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl