parkowa reklama góra

Bukowskie Sokoły rozdane. Uzdolniona młodzież z naszej gminy wyróżniona

info

W bukowskim urzędzie miasta zostały wręczone kolejne nagrody i stypendia pod nazwą „Bukowskie Sokoły”. Od 3 lat otrzymują je młodzi mieszkańcy naszej gminy, którzy osiągają sukcesy na różnego rodzaju konkursach oraz wydarzeniach sportowych.

 

Wykaz szczególnie uzdolnionych uczniów szkół  gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Buk, którym zostały przyznane stypendia za osiągnięcia artystyczne uzyskane w roku szkolnym 2015/2016 pod nazwą „BUKOWSKIE SOKOŁY”
Stypendia za osiągnięcia artystyczne:
Katarzyna Maria Starosta w roku szkolnym 2015/2016 uczęszczała do klasy drugiej
VI Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu i uzyskała na świadectwie szkolnym średnią ocen 4,22 i wzorową ocenę zachowania oraz zajęła drugie miejsce na VI Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE w Łodzi

Martyna Anna Starosta w roku szkolnym 2015/2016 uczęszczała do klasy pierwszej
VI Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu  i uzyskała na świadectwie szkolnym średnią ocen 4,65 i wzorową ocenę zachowania oraz zajęła pierwsze miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek o „Złotą Nutkę” w Poznaniu

Zuzanna Katarzyna Suliga w roku szkolnym 2015/2016 uczęszczała do klasy drugiej Gimnazjum w Buku i  uzyskała na świadectwie szkolnym średnią ocen 4,75 i wzorową ocenę zachowania oraz zajęła pierwsze miejsce na XVI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Śpiewać może każdy” w Sławie.

Aleksandra Równiak w roku szkolnym 2015/2016 uczęszczała do klasy pierwszej V Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu i uzyskała na świadectwie szkolnym średnią ocen 4,35 i wzorową ocenę zachowania oraz zajęła pierwsze miejsce na XVI Regionalnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek we Lwówku Wlkp.

Wojciech Michał Bogacz w roku szkolnym 2015/2016 uczęszczał do klasy pierwszej Gimnazjum w Buku i uzyskał na świadectwie szkolnym średnią ocen 5,92  i wzorową ocenę zachowania oraz zajął  drugie miejsce w Ogólnopolskim Festiwali  Tańca Towarzyskiego GAR Dance Cup 2015 i Grand Prix Polski Juniorów Starszych i Młodzieży Starszej we Wrocławiu.

 

 

Wszystkim laureatom/ stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl