Ankieta od studenta- prośba o wypełnienie

info

Drodzy nasi czytelnicy i czytelniczki, jest prośba :-). Mieszkaniec naszej gminy, student II roku studiów magisterskich na kierunku „Doradztwo i Coaching” zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety, która jest mu potrzebna do pisanej właśnie pracy magisterskiej  „Wiedza na temat coachingu wśród studentów poznańskich uczelni wyższych”. Docelowi respondenci to obecni studenci, lub osoby, które studiowały jeszcze w roku ubiegłym.

 

Wielka prośba o poświęcenie chwili i parę kliknięć. To jak- pomożecie?

Ankieta znajduje się tutaj

 

W imieniu Mateusza serdecznie dziękujemy i życzymy miłego dnia :-).

usmiech-300x300

 

komentarze 4

 1. co to się tego porobiło |

  Szkoda chłopaka, że sobie taki kierunek wybrał. Takie rzeczy jak tzw coaching powinny już dawno zostać zdelegalizowane i aż się wierzyć nie chce, że są jakieś uczelnie które tego „uczą”…

 2. wili |

  Wypełniona . Powodzonka

 3. dobrejmysli |

  Kierunek może i niszowy, ale na pewno przyszłościowy. Jesteśmy społeczeństwem rozwijającym się i popyt na coacha na pewno wzrośnie (oczywiście nie w takim małym miasteczku jak Buk 😛 )

 4. midway |

  zarabianie na głupich ludziach to zwykle najlepszy biznes 😉 najlepiej chodzić do psychologa jak ktoś ma ze sobą problemy, a nie do coacha który bierze pieniądze nie wiadomo za co. tak jak ktoś tu wyżej wspomniał takich praktyk jak coaching powinno się zabronić.
  no ale póki to jeszcze jest legalne to niech się chłopak szkoli z robienia wody z mózgu, może mu się ta wiedza kiedyś do czegoś przyda. pozostają jeszcze do rozstrzygnięcia kwestie moralne, ale kto by się tym przejmował jak można trzepać siano, co nie?

Comments are closed.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl