Biegowy weekend mieszkańców naszej gminy

Sobotni IV Otuski Bieg Przełajowy nie był jedynym biegiem w którym startowali mieszkańcy naszej gminy. W niedzielę do Zbąszynia udała się liczna grupa naszych biegaczy, aby wziąć udział w XXX Ogólnopolskim Biegu Zbąskich. Trasa tego półmaratonu (21 km 97,5m) wiedzie wokół jeziora Błędno, a w każdej mijanej przez zawodników miejscowości rzesze kibiców zagrzewają ich do walki. Pierwszy linię mety przekroczył reprezentant Ukrainy MUSIIATCHENKO DMYTRO, który uzyskał czas 1:07:54. Nasi uzyskali następujące wyniki:

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

W Warszawie w 39 PZU Maratonie Warszawskim wystartował Bartosz Boiński, który z czasem 3:41:54 zajął 1377 miejsce na 5457 osób, które ukończyły bieg. Zwyciężył Polak Błażej Brzeziński z czasem 2:11:26.

Sezon biegowy cały czas trwa, a naszych czeka jeszcze w tym roku kilka zawodów na dystansie 5, 10 kilometrów, a także półmaratony i maratony z których największym zainteresowaniem cieszy się 18. Poznań Maraton.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Redaktor naczelny: Małgorzata Szlązak