








W środę około godziny 21:50 na wysokości skrętu na Otusz i Jana Pawła 2 doszło do zderzenia dwóch pojazdów: fiata stilo i audi. Kierująca fiatem, jadąc od strony Buku, włączyła kierunkowskaz informujący o zamiarze skrętu w prawo, zwolniła, jednak pojechała ostatecznie prosto. Wyjeżdżający od strony Otusza. kierowca audi, wyjechał na drogę główną chcąc skręcić w prawo i doszło do kolizji obu pojazdów. Jako, że prędkości były niewielkie, nic nikomu się nie stało, a pojazdy nieznacznie uszkodzone.
Małgorzata
redaktor naczelny
508 194 700
biuro@cds-lider.com.pl
Jagoda
redaktor i reklama
512 307 931
jagoda.zuchlewska@gmail.com
Tomek
redaktor i reklama
796 064 410
cdsgazeta@wp.pl