Historia Buku na Fotografii

Jeden z mieszkańców naszej gminy zajmuje się ciekawym hobby a mianowicie postanowił przypominać Buk i okolice na starych fotografiach. Obecnie, możemy już obejrzeć kilkanaście zdjęć przedstawiających budynki i ulice naszego miasta i okolic. Zachęcamy do oglądania i przypomnienia sobie jak to wszystko kiedyś wyglądało. Wszystkie fotografie są bardzo ciekawe i warto poświęcić czas na ich obejrzenie. Pojawiły się też nowe ujęcia. Może macie w swoich domach inne zdjęcia? Zachęcamy do przysłania ich poprzez messenger prowadzącego profil Historia Buku na Fotografii- ODWIEDŹ PROFIL.

Zdjęcia pochodzą z przedmiotowego profilu.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl