Dzieci z Hałabały świętowały

Od 24.05.b.r. przez kilka kolejnych dni dzieci z Przedszkola im Krasnala Hałabały świętowały Dzień Mamy, Taty i całej Rodziny. Nauczycielki z dziećmi przygotowały z tej okazji wesołe i wzruszające występy taneczne, wokalne i recytatorskie. Wszystkie sale pozmieniały się w kolorowe sceny, na których prezentowali się mali artyści. Nasze przedszkolaki bardzo się starały, aby w tej aktorskiej formie podziękować rodzicom za ich miłość, opiekę i cierpliwość. Dzieci wykonały też drobne upominki dla kochanych rodziców.

Szkoda, że przez panujące obostrzenia sanitarne rodzice nie mogli na żywo zobaczyć występów swoich pociech. Aby to wynagrodzić nauczycielki nagrywały filmiki, które później zostały przesłane rodzicom. Samodzielnie wykonane upominki dzieci zabrały do domu i tam wręczyły rodzicom. Wszystkim bardzo podobały się prezenty a filmiki z nagraniami rozśmieszyły a w niejednym oku zakręciła się łezka.

Agata Krasowska

 

 

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl