„Dni Junka za nami”- wspomnień czar…

Dziś w ramach akcji „Wspomnień czar…” wracamy do imprezy, która była naszą tradycją, czyli tradycyjne Dni Junka z Buku.Zapraszamy do lektury artykułu z 1 września 2013 „Dni Junka za nami”.

Od piątku trwały coroczne Dni Junka. Udział w nich wzięło kilka tysięcy mieszkańców gminy Buk i gmin ościennych. Można było uczestniczyć w wielu zawodach, konkurencjach i pokazach sportowych, obejrzeć kabarety, przedstawienia. Dzieci i młodzież mogły skorzystać z przygotowanych zabaw. Odbył się również mecz charytatywny o którym piszemy w innym miejscu. Dla miłośników koni i powozów, w niedzielę odbyły się pokazy i zawody z udziałem koni i powozów. Tegoroczne Dni Junka można podsumować pozytywnie, także pod względem pogody, bowiem wreszcie nie padało, choć w niedzielę się na to zanosiło. Policja przygotowała swoje stoisko, oraz symulator dachowania, pijacki okulary, w których można było przekonać się, jak zachowuje się organizm po spożyciu alkoholu.

Co jeszcze warto napisać? Corocznie było wiele uwag w kierunku organizatorów Biegów Junka, jednak w tym roku wszystko było dograne do końca, nikt za długo nie czekał, było wiadomo o której odbędzie się kolejny bieg, co zostało zauważone przez startujących.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl