Młodzi zawodnicy Patrii na wspaniałym obozie


W dniach 12.01-18.01.2013 młodziki bukowskiej Patrii przebywali na obozie sportowo-rekreacyjnym w Pensjonacie „Borowik” w Jagniątkowie k/Karpacza.. Głównym celem udziału w tym obozie zimowym było przede wszystkim propagowanie aktywności fizycznej młodych sportowców w wolnym czasie oraz kształtowanie i doskonalenie nawyków dobrego wychowania.
Program pobytu obejmował zapoznanie się z wieloma formami rekreacji ruchowej zarówno w sali jak i na świeżym powietrzu. W trakcie trwania obozu dzieci brały udział w różnego rodzaju zajściach sportowych, rekreacyjnych i twórczych organizowanych na terenie pensjonatu jak i poza nim. Wśród dzieci dużym zainteresowaniem cieszyła się „bitwa na śnieżki” i ślizgi sankami na czas, które przeprowadziliśmy w lesie. Czas zajęć i odpoczynku był solidnie i skrzętnie dopracowany przez kierownika obozu Pana Darka Sommerfelda w-fistę z Dobieżyna i opiekunów wyjazdu z trenerem Marcinem Jóźwiakiem na czele.
Ponadto organizowane były wyjazdy turystyczne do Harrachowa (mamucia skocznia narciarska), Liberca (aquapark), Karpacza (świątynia Wang, muzeum minerałów), Szklarskiej Poręby i Jakuszyc (polana jakuszycka) w których to staraliśmy się przekazać dzieciom jak najwięcej ciekawostek dotyczących zwiedzanych miejsc.
Klub Sportowy MKS Patria Buk mając na uwadze dobro młodych bukowian postępując zgodnie z nowymi perspektywicznymi planami strategicznymi stowarzyszenia w których zależy nam na nauce dzieci w szkole, treningu, poznawaniu innych wartościowych i ciekawych miejsc oraz kształtowaniu nawyków dobrego wychowania podjął działania organizacyjne związane z kolejnym wyjazdem. W czasie najbliższych wakacji letnich planujemy udać się do Pobierowa na 10-dniowy obóz sportowo-rekreacyjny na którym również pojawi się wiele atrakcji.

Marcin Jóźwiak

Nie, to nie jest fejk. To się wydarzyło rzeczywiście, tyle, że pisaliśmy o tym 12 lutego 2013 roku. Postanowiliśmy Wam trochę poprzypominać bukowskie wydarzenia sprzed kilku lat, a w archiwum trafiamy na ciekawe zdjęcia i informacje. Niektórzy z Was zapewne się na nich poznają :-).

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl