Mikołajki odwiedziły dzieci

Dnia 6 grudnia b.r. odbyły się w przedszkolu im. Krasnala Hałabałay wyjątkowe Mikołajki. Wszystkie przedszkolaki ubrane na czerwono ze zniecierpliwieniem czekały na gości. Do przedszkola przybyły śpiewające anioły i gwiazdeczka. Dzieci wraz z przybyłymi gośćmi ćwiczyły śpiewanie kolęd. Zadaniem gwiazdeczki i aniołów było uświadomienie dzieciom, że na święta czeka się nie tylko po to, by otrzymać prezenty od Mikołaja, ale ważna jest prawdziwa magia świąt. Każdy uczestnik mikołajkowej zabawy rzucał do specjalnego worka gazetową śnieżkę z marzeniami. Na koniec zabawy pojawił się Mikołaj , który także zaśpiewał kolędę i obdarował każdego słodkim upominkiem. Był to dzień, pełen wrażeń i niezwykłych atrakcji.
Agata Krasowska

 

Nie, to nie jest fejk. To się wydarzyło rzeczywiście, tyle, że pisaliśmy o tym 8 grudnia 2011 roku. Postanowiliśmy Wam trochę poprzypominać bukowskie wydarzenia sprzed kilku lat, a w archiwum trafiamy na ciekawe zdjęcia i informacje. Niektórzy z Was zapewne się na nich poznają :-).

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl