W sobotę odbył się wielki bal karnawałowy


W sobotę 1 lutego, dzięki gościnności Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Buku, odbył się wspaniały bal karnawałowy dla dzieci uczęszczających na zajęcia ,,Grup Zabawowych”, ich rodzeństwa oraz rodziców. Tematem balu były postacie z bajek, wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania, przebrania były piękne i pomysłowe. Głównym organizatorem balu była pani Justyna Wolny, szefowa ,,Grup Zabawowych”. Również wielu rodziców zapewniało swoją pomoc. Sala była pięknie udekorowana, było mnóstwo słodyczy, a co najważniejsze super muzyka, świetne zabawy i konkursy, w których dzieci brały udział wraz z rodzicami. Dzieci wracały do domu szczęśliwe i zadowolone, naładowane pozytywnymi emocjami.

Nie, to nie jest fejk. To się wydarzyło rzeczywiście, tyle, że pisaliśmy o tym 4 lutego 2014 roku. Postanowiliśmy Wam trochę poprzypominać bukowskie wydarzenia sprzed kilku lat, a w archiwum trafiamy na ciekawe zdjęcia i informacje. Niektórzy z Was zapewne się na nich poznają :-).

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl