PIDŻAMA PARTY W „PLUSZAKU”

Noc z 6 na 7 czerwca dla grupy Uszatków z Niepublicznego Przedszkola „Pluszak” była niezwykła, ponieważ dzieci dzięki zaangażowaniu Pani Anny Tomiak i Pani Joanny Wiśniewskiej spędziły ją w przedszkolu. Zabawa rozpoczęła się w piątkowy wieczór, a zakończyła w sobotę rano. Była to noc pełna niespodzianek. Atrakcją, która wzbudziła największy zachwyt u przedszkolaków była kolacja w pizzerii. Po powrocie do przedszkola zabawa rozkręciła się na całego. Dyskoteka oraz liczne konkursy sprawiły, że dzieci zasnęły w mgnieniu oka. Najwięcej uśmiechu uczestnikom tego niezwykłego wydarzenia dostarczyły rysunki na twarzach, które zobaczyli po przebudzeniu. Wszyscy z uśmiechem zasiedli do wspólnego śniadania, po którym oczekiwali na przybycie rodziców. Żałujemy, że ta noc trwała tak krótko.

 

Nie, to nie jest fejk. To się wydarzyło rzeczywiście, tyle, że pisaliśmy o tym 11 czerwca 2014 roku. Postanowiliśmy Wam trochę poprzypominać bukowskie wydarzenia sprzed kilku lat, a w archiwum trafiamy na ciekawe zdjęcia i informacje. Niektórzy z Was zapewne się na nich poznają :-).

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl