Miły jubileusz

Piątek 7 sierpnia by szczególnym dniem dla Pijalni Piwa Fiskaz i jej klientów. W ten bowiem dzień bar obchodził 30. lecie działalności pod tą nazwą. Miejsce jest znane chyba każdemu z mieszkańców a z czasem stało się głównym miejscem koncertowym, gdzie w imprezowe wieczory schodzą się tłumy. Powiedzenie „Idę do Henia” jest chyba znane każdemu. Pijalni Piwa Fiskaz przygotowała specjalną prezentację zdjęć, którą możecie obejrzeć TUTAJ.

 

Przeczytajcie też kilka ciekawostek dotyczących zdjęć z prezentacji:
1. Pierwsze zdjęcie przedstawia restauracje Polonia – wejście było od Placu Reszki. Obecny bar to dawna sala taneczna restauracji Polonia, a tu gdzie aktualnie znajduje się bufet, grała orkiestra.
2. Na czwartym zdjęciu, pośrodku stoi i świętuje swój sukces autor i wykonawca w 100% ręcznie zrobionego bufetu (z którego jesteśmy dumni) Autorem był Jan Chrobak śp Góral z krwi i kości.
3. Ósme zdjęcie przedstawia reprezentacje baru w piłce ręcznej.
Nasza drużyna zajęła II miejsce po przegranym meczu z Urzędem Gminy. Większość kibiców była po naszej stronie za co serdecznie dziękujemy, a wszystkich graczy pozdrawiamy i liczymy na rewanż.
Dla niedowiarków – Puchar stoi w barze do dziś. Mecz odbył się w 30 urodziny Rafała, co kibice, drużyna i sam Jubilat godnie uczcili tortem.
4. Kolejne zdjęcie przedstawia właścicieli i torta podarowanego przez klientów na 20 rocznicę prowadzenia baru, która odbyła się w parku Sokoła.

Heniowi i całej ekipie Fiskaza życzymy dalszych lat działalności i dzielenia się z nami dobrą muzyką. Wszystkiego dobrego.

 

Redakcja Bukowskiego Lidera

 

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl