Porządki i działania w Patrii Buk

Przerwa od zmagań ligowych, związana z wybuchem pandemii koronawirusa nie była dla działaczy bukowskiej Patrii czasem zupełnie straconym. Zarząd klubu podjął działania, aby w tym czasie uporządkować sprawy administracyjno-organizacyjne, ale także pokazać się na zewnątrz szerszemu gronu odbiorców. W tym celu powstał bodajże pierwszy w historii folder informacyjny, który jest swojego rodzaju zbiorem najważniejszych faktów o Patrii Buk. Będzie on z pewnością przydatny w umacnianiu oraz inicjowaniu nowych kontaktów na linii bukowski sport-bukowski biznes.
Folder dostępny jest w wersji papierowej, a także elektronicznej.

Kolejnym ważnym odnotowania faktem, jest pojawienie się licznych banerów na stadionie miejskim w Buku, czyli miejscu najważniejszym dla naszego klubu. Do tej pory udało się nakłonić do współpracy kilka firm, które wspierają klub w dążeniu do bycia jeszcze lepszym. Przygotowano również przygotowaliśmy stosowny baner, który ma zapoczątkować nowe rozdanie i rozpocząć przygotowania do zbliżającego się 100-lecia klubu w 2022 r.

 

Zachęcamy do odwiedzenia facebookowego profilu klubu- TUTAJ.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl