Czy komuś przeszkadzają bawiące się dzieci?

Dostaliśmy sygnał od mieszkańców osiedla Przyjaźni, że ktoś polał ropą lub ropopochodnym środkiem zjeżdżalnię znajdującą się na placu zabaw zlokalizowanym przy bloku numer 4. Z tego też powodu urządzenie jest na chwilę obecną bezużyteczne. Zapewne w poniedziałek pracownicy spółdzielni mieszkaniowej NT wyczyszczą ją, jednak z tego, co mówili mieszkańcy, sprawa ma głębszy wydźwięk. Zdaniem nich sprawcą zanieczyszczenia jest jeden z okolicznych mieszkańców, któremu przeszkadzają bawiące się tam dzieci i w ten sposób postanowił zamanifestować swoją dezaprobatę. Gdzie jak gdzie, ale na placu zabawa dzieci powinny się bawić. Zawsze tak było, jest i miejmy nadzieję … będzie.

Nie, to nie jest fejk. To się wydarzyło rzeczywiście, tyle, że pisaliśmy o tym 18 sierpnia 2013 roku. Postanowiliśmy Wam trochę poprzypominać bukowskie wydarzenia sprzed kilku lat, a w archiwum trafiamy na ciekawe zdjęcia i informacje. Niektórzy z Was zapewne się na nich poznają :-).

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl