Mieszkańcy Zostawią Swój Zielony Ślad w Gminie Buk

Dzięki mieszkańcom udało się pozytywnie zakończyć akcję ZIELONY ŚLAD W GMINIE BUK. Sytuacja jaka jest- wiadomo, jednak 220 sadzonek nie można było wyrzucić. Organizatorzy postanowili zmienić miejsce i datę odbioru sadzonek drzew: buków oraz dębów i w minioną sobotę można je było odebrać na terenie parkingu firmy SAPOR w Niepruszewie. Sadzonki zostały rozstawione w dużych odległościach, odbierających umówiono na różne godziny co 10 minut i tylko raz się zdarzyło, że w jednym momencie na parkingu były 2 samochody osób, które zadeklarowały daną godzinę, jednak odbiór w tym przypadku nastąpił osobno. Organizatorzy przygotowywali wszystko w jednorazowych rękawiczkach, a kontakt z odbiorcami odbywał się w sposób słowny. Warto podkreślić solidność osób, które podjeżdżały na parking o zadeklarowanej godzinie. Dzięki temu, wszystko odbyło się sprawnie i zgodnie z zaleceniami WHO i Ministerstwa Zdrowia oraz zdrowego rozsądku.

Organizatorzy serdecznie dziękują za dołączenie do akcji podczas której rozdano prawie 200 sadzonek.  Mamy nadzieję, że to będzie początek pięknych chwil, kiedy to ilość drzew w naszej gminie Buk zacznie się zwiększać.

 

Pojawiły się już pierwsze zdjęcia zasadzonych drzewek- TUTAJ.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl