Koronawirusowi w Pysk- wirtualne wydarzenie w innym terminie. Coraz więcej nagród dla uczestników

W naszej gminie pojawiła się inicjatywa mająca na celu wsparcie działających w naszej gminie klubów fitness/ siłowni.
Koronawirusowi w Pysk- wirtualny bieg wsparcia, bo tak nazywa się impreza polega na pokonaniu dystansu minimum 1 kilometra i wsparciu jednego z klubów. Dystans, jak piszą organizatorzy, można pokonać w dowolny sposób: ” jest przez organizatorów umownie nazywany biegiem a wybrany dystans możesz oczywiście przebiec, przejechać na rowerze, rolkach, łyżwach, koniu, ośle, kurze, nartach, a nawet na mężu, ewentualnie żonie (tylko swojej) :-). Swój dystans możesz również przepłynąć, przejść przodem, tyłem, bokiem, w podskokach, czyli sposób absolutnie dowolny. Możesz to nawet zrobić w domu co obecnie jest najbardziej zalecane :-).

Wśród zapisanych uczestników zostanie rozlosowanych trochę nagród: koszulki, pływanie na desce z instruktażem, akcesoria sportowe.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU, bo RAZEM możemy więcej.

Szczegóły dotyczące imprezy znajdują się TUTAJ.

 

UWAGA! W ZWIĄZKU Z NOWYMI OBOSTRZENIAMI, ALE PRZEDE WSZYSTKIM Z POWODU DBAŁOŚCI O ZDROWIE I ŻYCIE LUDZI, IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 15- 19 KWIETNIA 2020.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl