Patria Cup 2020 za nami. Działo się sporo

Patria Cup 2020 za nami. W futbolowy weekend odbyły się aż 4 turnieje, rozegrano 97 meczów, zdobyto 161 goli, kibice mogli obejrzeć 970 min futbolu i ponad 800 zawodników i zawodniczek z 34 drużyn.
Tak wyglądała pierwsza odsłona corocznych halowych turniejów dla młodzieży. W dniach 18-19 stycznia w bukowskiej hali OSiR rywalizowały zespoły z roczników 2006,2007,2008 oraz 2009.

Poniżej podsumowanie każdego z turniejów:

Klasyfikacja Turnieju PATRIA CUP 2020 – rocznik 2006:
1. MKS Patria Buk I
2. Akademia Piłkarskie Talenty Poznań
3. MKS Przemysław Poznań
4. Korona Zakrzewo
5. GKS Dopiewo
6. Nowotomyska Akademia Piłkarska
7. Akademia Piłkarska Oborniki
8. KL Team
9. Akademia Sportu Wronki
10. MKS Patria Buk II

Najlepszy Strzelec: Piotr Hoffmann – AS Wronki – 5 goli
Najlepszy Bramkarz: Zuzanna Darol – AP Talenty Poznań
Najlepszy Zawodnik – Filip Dolny – Przemysław Poznań
Wyróżnienia w pozostałych drużynach:
Patria II Buk – Adam Dolicher
KL Team – Max Błaszak
AP Oborniki – Piotr Potocki
NAP – Kacper Ścisłowski
GKS Dopiewo – Michał Bartczak
Korona Zakrzewo – Nikodem Olejnik
Patria I Buk – Wojciech Kortus

Klasyfikacja Turnieju PATRIA CUP 2020 – rocznik 2007 :
1. Akademia Waldemara Przysiudy
2. Nowotomyska Akademia Piłkarska
3. NKS Niepruszewo
4. Promień Opalenica
5. UKS Sokół Duszniki
6. UKS Orzeł Granowo
7. Korona Zakrzewo
8. MKS Patria Buk

Najlepszy Strzelec: Łukasz Kuster – NAP Nowy Tomyśl – 5 goli
Najlepszy Bramkarz: Milan Kryszak – Akademia W.P.
Najlepszy Zawodnik: Bartosz Trzebiatowski – Akademia W.P.
Wyróżnienia w pozostałych drużynach:
Patria Buk – Igor Rusin
Korona Zakrzewo – Mateusz Żur
UKS Sokół Duszniki – Tomasz Starosta
UKS Orzeł Granowo – Jakub Nowak
NKS Niepruszewo – Filip Mielcarek
Promień Opalenica – Alan Rychter

Klasyfikacja Turnieju PATRIA CUP 2020 – rocznik 2008:
1. GKS Tarnovia
2. Warta Sieraków
3. Sokół Pniewy
4. UKS Śrem
5. MKS Patria Buk
6. Warta Międzychód
7. Orzeł Granowo
8. AS Wronki
Najlepszy Strzelec: Konrad Golisz – Sokół Pniewy – 7 goli
Najlepszy Bramkarz: Mateusz Dubrowski – Warta Sieraków
Najlepszy Zawodnik: Olgierd Tadych (GKS Tarnovia)
Wyróżnienia w pozostałych drużynach:
Patria Buk – Adam Wiśniewski
AS Wronki – Oskar Baranowski
Warta Międzychód – Mateusz Woś, Nikola Talarek
UKS Orzeł Granowo – Eliasz Lemański
UKS Śrem – Mikołaj Szymański

Klasyfikacja Turnieju PATRIA CUP 2020 – rocznik 2009:
1. NAP Nowy Tomyśl
2. 1920 Mosina
3. Korona Zakrzewo
4. MKS Patria Buk
5. UKS Sokół Duszniki
6. Wielkopolska Komorniki
7. Jurand Koziegłowy
8. Polonia Środa Wlkp.
Najlepszy Strzelec: Franciszek Nowak-Krzyżański – Wielkopolska Komorniki – 5 goli
Najlepszy Bramkarz: Adam Kałek – NAP Nowy Tomyśl
Najlepszy Zawodnik: Jan Bogacz – MKS Patria Buk
Wyróżnienia w pozostałych drużynach:
Jurand Koziegłowy – Antoni Borowicz
Korona Zakrzewo – Antoni Murawski
UKS Sokół Duszniki – Aleksander Radziejewski
Polonia Środa Wlkp. – Jakub Sawuć
1920 Mosina – Patryk Kreczmer

 

Zarząd MKS Patria Buk DZIĘKUJE wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia, a w szczególności RODZICOM wszystkich roczników biorących udział w turnieju za nieustający doping i pracę włożoną w wykonanie wypieków oraz obsługę kawiarenki turniejowej, z której na DZIAŁALNOŚĆ GRUP MŁODZIEŻOWYCH udało się zebrać 835, 77 zł.

Już dziś zapraszamy wszystkich kibiców na drugą część turniejów Patria Cup 2020 w której w dniach 15-16 lutego będą rywalizować dzieci z roczników 2010,2011,2012,2013.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl