Będą nagrody w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta i Gminy Buk, radni pozytywnie przegłosowali uchwałę, która w założeniu ma nagradzać mieszkańców gminy Buk, którzy przyczynili się do rozwoju naszej bukowskiej kultury.

Nagrody mogą być przyznawane w dwóch kategoriach:

1) za całokształt działalności w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury o istotnym znaczeniu dla gminy Buk, a dodatkowo w związku z jubileuszem działalności twórczej lub artystycznej,

2) za szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury o istotnym znaczeniu dla gminy Buk oraz podnoszenia jej rangi.

Burmistrz Miasta i Gminy Buk będzie mógł przyznać nagrodę z inicjatywy własnej lub na wniosek przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Buk lub grupy co najmniej 5 radnych Rady Miasta i Gminy Buk. Wnioski w sprawie przyznania nagród będzie można zgłaszać do Burmistrza Miasta i Gminy Buk w terminie do 31 grudnia każdego roku.

Zainteresowanych odsyłamy po informacje do UM Buk ul. Ratuszowa 1.

 

 

 

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl