Heniu zaprasza na kolejny koncert już w sobotę

nuta

Już w najbliższą sobotę Heniu zaprasza na koncert. Tym razem zagrają dla Was zespół DiscoPogo. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 9 listopada 2019 od godziny 22 w Pijalni piwa FISKAZ ulica Mury 32. Koncert jest jednym z 13 koncertów po całej Polsce w ramach jesiennej trasy „Tam i Tour”.

Oto link do wydarzenia.
Trasa promuje drugie wydawnictwo zespołu, minialbum All Inclusive, zawierający takie utwory jak All Inclusive, Starość nie młodość czy Move your bodhi, które można posłuchać TUTAJ.
Na koncercie będzie można posłuchać również popularne wśród fanów Ona nie tańczy, My name is Jeżyce i inne utwory z pierwszego krążka. Gramy również nowy materiał, którego część planujemy uwzględnić w kolejnym wydawnictwie.

Koncert DiscoPogo składa się z utworów z pogranicza rocka, funku, a nawet ska, nawiązujących do przeróżnych tradycji muzycznych, tak by ciągle bawić i zaskakiwać publiczność. Spójnym elementem występu są zabawne, ale nie pozbawione głębi teksty, rockowa energia i rytm przy którym chce się tańczyć.

Seria jesiennych koncertów rozpoczęła się 5 października koncertem z okazji trzecich urodzin zespołu i zamknie się w grudniu, po czym DiscoPogo wróci ponownie do studia nagrań.

Pamiętajcie- w najbliższą sobotę o 22:00 u Henia.

 

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl