komentarzy 6

 1. Mac71 |

  Wielka szkoda – teraz zostaje nam tylko oficjalny profil Burmistrza i informacje na temat popierdółek ogrodniczo – imprezowych:)

 2. jola |

  No i zdjęcia w sporej ilości.

 3. MalinaTruskawka |

  Myślę, że czytelnicy zasługują na wyjaśnienie powodów decyzji, szczególnie mając na uwadze, że były to jedyne media, który ośmielały się krytycznie oceniać poczynania władzy. Wielu czytelnikom nasuwa się pytanie, czy decyzja ta była niezależna, czy były może jakieś naciski. Z drugiej strony, może jednak lepiej żyć w świecie gdzie otaczają nas same pozytywne informacje na tle kolorowych kwiatów, zielonej trawy, soczystych malin i truskawek. Za to wszystko płacimy my, więc wymagajmy.

 4. MrSwk |

  To teraz nie będzie żadnych rzetelnych informacji o pracy UM i radnych. Zostanie gadzinówka i profil burmistrza na fb. Może Pan Tomasz stworzy oficjalny profil radnego na FB? Szkoda Lidera, oby szybko wrócił. Ale rozumiem, że utrzymanie serwera i wszystkie niedogodności przy braku reklamodawców i zbieranie materiałów do publikacji to nie taka prosta sprawa.

 5. Anonim |

  Ważne, że ilość doradców w urzędzie miasta się zgadza . No i kasa też

 6. MalinaTruskawka |

  Ilość się nie zgadza, bo wymiernych efektów brak, więc potrzeba ich więcej. Ten obecny to raczej doradca od budowania wizerunku.

Comments are closed.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl