parkowa reklama góra

Bukowski komisariat na 2 miejscu

Komisariat policji w Buku zajął 2 miejsce w konkursie „Najlepszy Komisariat Roku Powiatu Poznańskiego” organizowanego wspólnie przez starostę poznańskiego i komendanta miejskiego Policji w Poznaniu. Policjanci byli oceniani w 23 kryteriach. Pod uwagę brany był m.in. wskaźnik dynamiki ogólnej przestępstw, ilość czynów karalnych nieletnich, liczba policjantów skierowanych do służby patrolowej czy wskaźnik wykrywalności przestępstw narkotykowych. Oceniana była praca funkcjonariuszy i ich wyniki uzyskane w 2018 roku.

Najlepszym komisariatem w powiecie w 2018 roku okazała się komenda w Pobiedziskach, drugie miejsce zajął komisariat w Buku, a trzecie, zwycięzca ubiegłorocznego plebiscytu – Komisariat Policji w Kostrzynie. Co ciekawe komisariaty w Buku i Kostrzynie uzyskały taką samą liczbę punktów.
„Mimo uzyskania takiej samej ilości punktów przyjęliśmy kryterium – wskaźnik dynamiki ogólnej przestępstw wszczętych w odniesieniu do analogicznego okresu roku ubiegłego, w którym Buk zajął miejsce 5, Kostrzyn znalazł się na pozycji 12” – tłumaczył nadkom. Tomasz Kołecki, Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Komentarze: 1

  1. mala rybka |

    Patrzc na licznę włamań, które maja teraz miejsce na terenie gminy, ten rok nie bedzie juz taki rozowy. A ogolnie to ciekawe co policja robi w tym temacie, bo prawie codziennie słychac o nowych włamaniach.

Comments are closed.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl