parkowa reklama góra

Czy kino Wielkopolanin zostanie zamknięte na miesiąc?

Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta i Gminy Buk radny Tomasz Plewa pytał burmistrza Pawła Adama, czy prawdą jest, że kino Wielkopolanin ma zostać zamknięte na miesiąc czasu z powodu sporej ilości nadgodzin i zaległości urlopowych pracowników? Burmistrz poinformował, że nie ma możliwości, aby zamknąć kino i do tego na pewno nie dojdzie. Możliwe jednak, że czasowo zostaną skrócone godziny pracy kawiarni nad kinem. Faktem jest jednak, że zaległości urlopowe i wynikające z nadgodzin są spore, w przypadku jednego z pracowników wynoszą 70 dni zaległego urlopu i kolejne 30 wynikające z nadgodzin, co daje łącznie 100 dni wolnego, czyli około pół roku nieobecności w pracy. Sytuacja będzie rozwiązana.

Komentarze: 1

  1. Jan_Kowalski |

    Co? a myślicie Państwo, że w pozostałych jednostkach jest lepiej. MGOK czy OSiR podobnie… może warto się tym tematem zainteresować. Imprez mniejszych/większych od 60 do 100 w ciągu roku – świątek i piątek być trzeba… a temat nadgodzin jest tematem chyba omijanym przez wszystkich szefów. Kiedyś ktoś ładnie powiedział, że za nadgodziny nie kupi się nic w sklepie….

Comments are closed.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl