Sporo zabawy i ważny cel

W całym kraju, a w zasadzie na całym świecie grała po raz 27 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Również u nas sporo się działo. Oprócz porannego specjalnego morsowania Bukowskiego Klubu Morsa w jeziorze niepruszewskim, Biegu z Orkiestrą, od godzin popołudniowych w bukowskiej hali sportowej odbywały się licytacje, pokazy, były również występy dzieci, młodzieży orkiestry i wiele innych akcji. 27 finał odbywał się pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha”, a zebrane środki będą spożytkowane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali.
Brawa dla organizatorów oraz dla wszystkich występujących i oczywiście wolontariuszy, którzy zbierali datki i pomagali przy organizacji. Finały WOŚP, oprócz celu głównego są również świetną okazją do wyjścia z domu, spędzenia wspólnie czasu i zabawy, która niestety została nagle przerwana przez wydarzenia w Gdańsku.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl