parkowa reklama góra

Ruszyły zapisy na zawody pływackie

Dziś o godzinie 00:01 ruszyły zapisy na zawody pływackie morsów. To już 5 edycja tej imprezy. V Mikołajkowe Mistrzostwa Gminy Buk W PŁYWANIU MORSÓW SAPOR 2017 odbędą się w niedzielę 9 grudnia 2018 o godzinie 10. Ilość miejsc startowych to 60 osób, więc chętni powinni się pośpieszyć ze zgłoszeniem, bowiem organizatorzy przewidują, że limit miejsc wyczerpie się bardzo szybko co jest już tradycją. Dla każdego, kto ukończy zawody- specjalnie zaprojektowany medal, a dla najlepszych puchary. Bukowskie zawody są relacjonowane w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych w głównych wydaniach kanałów informacyjnych.

 

Organizatorzy zapraszają oczywiście również kibiców, którzy co roku pojawiają się w sporej ilości :-).

Regulamin imprezy: V Mikołajkowe Mistrzostwa Gminy Buk W PŁYWANIU MORSÓW SAPOR 2018:

1. Cel:

– popularyzacja morsowania na terenie gminy Buk,

– popularyzacja aktywności ruchowej,

– integracja mieszkańców oraz integracja z klubami morsa z innych miejscowości,

– promocja gminy Buk.

2. Organizatorzy: Bukowski Klub Morsa; osoba koordynująca: Tomasz Giełda.

3. Termin i miejsce: 09.12.2018 godzina 10:00, jezioro niepruszewskie, plaża główna, Niepruszewo 64-320 Buk.

4. Dystans i szczegóły współzawodnictwa: zawodnicy mają do pokonania dystans 50 metrów pomiędzy pomostami (głębokość wody około 150cm (możliwość pokonania trasy na wodzie płytszej), styl pływacki dowolny, start trójkami lub w zależności od warunków w innej ilości osób, wspólny z poziomu jeziora (nie dopuszcza się startu poprzez skok z pomostu). Zawodnicy nie mogą stosować sprzętów ułatwiających pływanie typu: pianka, płetwy itp…), mogą stosować natomiast rękawiczki i nakrycia głowy oraz buty neoprenowe i podobne. Jednak nie ułatwiające pływania.

5. Sposób wyłonienia zwycięzcy i rodzaj klasyfikacji: sędziowie dokonają pomiaru czasu każdego zawodnika biorącego udział w zawodach, po czym na podstawie wyników ustalą klasyfikację końcową. Prowadzone klasyfikacje:

– OPEN

– KAT MĘŻCZYZN

– KAT KOBIET

6. Nagrody:

– każdy uczestnik, który przepłynie dystans 50 metrów otrzyma medal pamiątkowy,

– organizatorzy dodatkowo starają się zapewnić dodatkowe ciekawe gadżety dla uczestników,

– pierwsze 3 osoby OPEN, każdej w.w. kategorii oraz najstarszy lub najstarsza i najmłodszy lub najmłodsza zawodniczka/ ik otrzymają puchary/statuetki (nagrody nie dublują się z wyjątkiem najstarszy/ najmłodszy uczestnik).

7. Zapisy i limity zawodników: mailowo na adres morsybuk@wp.pl. Zapisy rozpoczynają się w dniu 5 listopada 2018 o godzinie 00:01. Ustala się limit zawodników: 60 osób, po którego osiągnięciu zapisy zostaną zamknięte o czym poinformujemy. Podczas zapisów podajemy:
– tytuł maila: wpisujemy: zawody zgłoszenie

– imię i nazwisko

– rok urodzenia

– miasto

– klub w przypadku przynależności do takowego
– w przypadku zgłoszeń kilku osób w jednym mailu, podajemy dane do każdej z osób.
Zapisy prowadzi Łukasz Latowski (663401936).

8. Opłaty startowe (wpisowe):

•        Organizator pobiera opłatę startową w wysokości minimalnej 15 PLN (słownie 15 złotych, można wpłacić więcej), z której pokryjemy część kosztów organizacyjnych. Wpłat prosimy dokonywać gotówką u Łukasza Latowskiego lub na numer konta:
BZ WBK 76 1090 1346 0000 0001 3387 1058, tytuł opłaty: OPŁATA STARTOWA: ZAWODY PŁYWACKIE MORSÓW, IMIĘ NAZWISKO, MIASTO.
Brak opłaty startowej w terminie do 3 dni od daty zgłoszenia mailowego skutkuje usunięciem z listy startujących. Opłata dokonana po tym terminie zostaje zwrócona na konto, z którego przelew wykonano.

•        Niefinansowe koszty organizacji pokrywają organizatorzy. Finansowe koszty organizacji (część z opłat wpisowych) ponosi sponsor imprezy- producent okien i drzwi firma SAPOR www.sapor.pl). Sponsorami wspierającymi są Restauracja Parkowa (www.parkowa-buk.pl) i firma FACH- BRUK. Pomoc w organizacji OSP Niepruszewo (zabezpieczenie) i OSiR Buk. Będzie jednak nam bardzo miło, jeżeli uczestnicy przywiozą ze sobą coś, co można wspólnie skonsumować na i przy ognisku podczas zawodów- wybór według uznania J.

9. Odpowiedzialność, oświadczenie woli i o stanie zdrowia: organizator zapewnia podczas zawodów pomoc medyczną (pierwsza pomoc), którą zapewni OSP Niepruszewo. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia i wypadki spowodowane złym stanem zdrowia uczestników. Każdy zawodnik startujący w zawodach:

– startuje w zawodach na własną odpowiedzialność i oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem jednocześnie wyrażając zgodę na jego zastosowanie,

– oświadcza, iż stan jego zdrowia pozwala na udział w zawodach,

– w przypadku osoby niepełnoletniej zgodę na stan wyraża rodzic lub pełnoletni opiekun,

– wyraża zgodę na wykorzystanie podanych w zgłoszeniu danych osobowych oraz wizerunku w materiałach promocyjno- medialnych (np. relacja z zawodów),
– Organizator zaleca przed rozpoczęciem przygotowań do zawodów dokonanie stosownych badań medycznych lub konsultacji lekarskiej w zależności od wieku oraz kondycji fizycznej zawodnika.

9. Sponsorzy:

– Fabryka Okien i Drzwi Sapor sp.z o.o. – sponsor tytularny

– Restauracja Parkowa

– firma FACH- BRUK
– OSP Niepruszewo (zabezpieczenie) i OSiR Buk (wyposażenie)

10. Patronat medialny: „Bukowski Lider”.

11. Pozostałe: impreza ma charakter towarzyski, startujący organizatorzy przewidują ognisko wraz z kiełbasami dla uczestników, herbatę i w miarę ofiarności uczestników zawodów inne produkty spożywcze. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora, który dopuszcza również zwiększenie limitu startujących.

12. Kontakt z organizatorami (w sprawie zapisów kontakt podano powyżej): Tomasz Giełda 796064410, morsybuk@wp.pl

 

 

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl