parkowa reklama góra

Bukowski Klub Morsa świętował 5 urodziny istnienia klubu

 

W niedzielę na plaży w Niepruszewie członkowie Bukowskiego Klubu Morsa świętowali 5 urodziny klubu. Około 90 osób spotkało się, aby razem spędzić czas. Cała impreza rozpoczęła się od powitania klubowiczów i gości, następnie wspólna kąpiel, po czym przy ognisku oglądaliśmy świetny pokaz karate w wykonaniu klubu Kyokushin z Grodziska Wielkopolskiego i Nowego Tomyśla. Oprócz pokazu walk i technik, zebrani obejrzeli rozwalanie dłonią pustaków, walenie młotem w pustaki położone na … brzuchu karateki oraz mieli możliwość zadania ciosu jednemu z zawodników na którym nie robiło to większego wrażenia. Po pokazie przyszedł czas na wielki klubowy tort i wspólne rozmowy oraz konsumpcję prowiantu przyniesionego przez klubowiczów. Zaprezentował się również Marian, który odważnie i z radością śpiewał utwory znane i lubiane.
Impreza po raz kolejny udana. Serdeczne podziękowania dla klubowiczów i wszystkich tych, którzy pomogli w jakikolwiek sposób w organizacji imprezy.
Więcej informacji oraz zdjęć na facebookowym profilu klubu: tutaj
Kontakt z Bukowskim Klubem Morsa:
Tomasz Giełda: 796064410
email: morsybuk@wp.pl
fb: Bukowski Klub Morsa.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl