parkowa reklama góra

Bukowskie Sokoły rozdane. Uzdolniona młodzież z naszej gminy wyróżniona

Z wielką radością informujemy, że w bukowskim urzędzie miasta zostały wręczone kolejne nagrody i stypendia pod nazwą „Bukowskie Sokoły”. Od 4 lat otrzymują je młodzi mieszkańcy naszej gminy, którzy osiągają sukcesy na różnego rodzaju konkursach oraz wydarzeniach sportowych.

Wykaz szczególnie uzdolnionych uczniów szkół  gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Buk, którym zostały przyznane stypendia za osiągnięcia artystyczne i naukowe uzyskane w roku szkolnym 2017/2018 pod nazwą

„BUKOWSKIE SOKOŁY”

Stypendia za osiągnięcia artystyczne:

Natalia Nowak w roku szkolnym 2017/2018 uczęszczała do klasy czwartej Szkoły Podstawowej im. o. Ignacego Cieślaka w Dobieżynie i uzyskała na świadectwie szkolnym średnią ocen 5,64, wzorową ocenę zachowania oraz zajęła drugie miejsce w  VII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej „50 MIL” w Poznaniu w kategorii „solista-klasy  IV-VI”.

Agata Suwiczak w roku szkolnym 2017/2018 uczęszczała do klasy piątej Szkoły Podstawowej im. dr Wandy Błeńskiej w Niepruszewie i uzyskała na świadectwie szkolnym średnią ocen 5,2 i wzorową ocenę zachowania oraz zajęła pierwsze miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Piosenki „Piosenka dla każdego”.

Julia Kańduła w roku szkolnym 2017/2018 uczęszczała do klasy piątej Szkoły Podstawowej im. dr Wandy Błeńskiej w Niepruszewie i uzyskała na świadectwie szkolnym średnią ocen 5,27 i wzorową ocenę zachowania oraz uzyskała wyróżnienie w XXVII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Religijnej Śremsong 2018.

Inga Fischbock w roku szkolnym 2017/2018 uczęszczała do klasy siódmej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Bukowskich w Buku i uzyskała na świadectwie szkolnym średnią ocen 4,85 i wzorową ocenę zachowania oraz zajęła trzecie miejsce w  Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w kategorii wiekowej 14-15 lat klasa E.

Joanna Szynkaruk w roku szkolnym 2017/2018 uczęszczała do klasy drugiej Gimnazjum im. płk Kazimierza Zenktelera w Buku i uzyskała na świadectwie szkolnym średnią ocen 4,86 i bardzo dobrą ocenę zachowania oraz zajęła pierwsze miejsce w III Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Poznaniu.

Ewelina Króliczak w roku szkolnym 2017/2018 uczęszczała do klasy trzeciej Gimnazjum im. płk Kazimierza Zenktelera w Buku i uzyskała na świadectwie szkolnym średnią ocen 5,0 i wzorową ocenę zachowania oraz zajęła drugie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Piosenka na dobre i na złe” w kat. wiekowej 13-15 lat w Szczecinie.

Aleksandra Równiak w roku szkolnym 2017/2018 uczęszczała do klasy trzeciej V Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu i uzyskała na świadectwie szkolnym średnią ocen 4,27 i wzorową ocenę zachowania oraz uzyskała wyróżnienie w Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Młodych  Folkowe Inspiracje w kategorii 17-26 lat.

Martyna Anna Starosta w roku szkolnym 2017/2018 uczęszczała do klasy trzeciej VI Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu i uzyskała na świadectwie szkolnym średnią ocen 4,35, bardzo dobrą ocenę zachowania oraz zajęła drugie miejsce w  Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Piosenka na dobre i na złe” w Szczecinie w kat. wiekowej 16-19 lat.

 

Adam Skibiński w roku szkolnym 2017/2018 uczęszczał do klasy trzeciej Gimnazjum im. płk Kazimierza Zenktelera w Buku i uzyskał na świadectwie szkolnym średnią ocen 5,5 i bardzo dobrą ocenę zachowania oraz zajął pierwsze miejsce w kategorii klas gimnazjalnych w konkursie czytelniczym Książkomania zorganizowanym przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Konkurs odbył się na szczeblu wojewódzkim.

Hipolit Stanisław Roszkowski w roku szkolnym 2017/2018 uczęszczał do klasy trzeciej Gimnazjum im. płk Kazimierza Zenktelera w Buku i uzyskał na świadectwie szkolnym średnią ocen 5,0 i bardzo dobrą ocenę zachowania oraz zajął pierwsze miejsce w kategorii klas gimnazjalnych w konkursie czytelniczym Książkomania zorganizowanym przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Konkurs odbył się na szczeblu wojewódzkim.

 

Stypendia za osiągnięcia naukowe:

Sara Kalota w roku szkolnym 2017/2018 uczęszczała do klasy trzeciej Gimnazjum im. płk Kazimierza Zenktelera w Buku i uzyskała na świadectwie szkolnym średnią ocen 6,0 i wzorową ocenę zachowania oraz została laureatem Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego oraz laureatem Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego zorganizowanych przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w Poznaniu dla uczniów gimnazjów.

Wojciech Michał Bogacz w roku szkolnym 2017/2018 uczęszczał do klasy trzeciej Gimnazjum im. płk Kazimierza Zenktelera w Buku i uzyskał na świadectwie szkolnym średnią ocen 5,78 i wzorową ocenę zachowania oraz został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego zorganizowanego i przeprowadzonego przez Wojewódzką Komisję Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów przy Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Szymon Jan Haj w roku szkolnym 2017/2018 uczęszczał do klasy trzeciej Gimnazjum im. płk Kazimierza Zenktelera w Buku i uzyskał na świadectwie szkolnym średnią ocen 5,5 i bardzo dobrą ocenę zachowania oraz został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego zorganizowanego i przeprowadzonego przez Wojewódzką Komisję Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjów przy Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Młodzieży i ich rodzicom z całego wielkiego serca gratulujemy 🙂 i życzymy dalszych sukcesów.

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl