parkowa reklama góra

A może na wycieczkę, czyli mała rybka zaprasza

Przedstawiane trasy są eksplorowane, więc dziś prezentujemy kolejną, którą podesłał nasz czytelnik mała rybka. Zachęcamy do rekonesansu. Oto opis:
Drogą przez pola, jak prowadzi trasa przełaju parafialnego, czy też do stacji Awtank i dalej na Wysoczkę/ Żegowo. Ważne, aby dotrzeć do wiaduktu nad autostradą, który prowadzi na Brzozę. Trasy z tym związane prezentowaliśmy chociażby tutaj i tutaj.
Od wiaduktu opis trasy od naszego czytelnika:

Jak już będziemy na wiadukcie nad autostradą w Żegowie (trasa dojazdu indywidualna) to zjeżdżając w stronę Brzozy skręcamy w prawo na drogę techniczną. Jedziemy prosto drogą asfaltową i odbijamy w lewo na szuterek w stronę lasku. Przez małą łączkę i pod górkę do lasu. Droga się rozchodzi w lewo lub prosto / w prawo. Proponuję prosto / w prawo. Ścieżka dość mocno zarośnięta ale będziemy bliżej natury (można przywitać się z gałązka😊 jak jedzie się rowerem). Prostopadle dojeżdżamy do kolejnej drogi polnej. Skręcając w lewo dojedziemy do Brzozy, ja proponuje w prawo i cały czas tak jak prowadzi ścieżka czyli: prosto do ogrodzonego sadu (chyba leszczynowego o ile dobrze pamiętam) i w lewo. Po lewej stronie lasek z dębami na skraju po prawej sad. Kończy się sad droga skręca w prawo i przed gospodarstwem w lewo. Dalej prosto po lewej będzie mały stawek z pięknie kwitnącymi liliami wodnymi (tego nie gwarantuję, jak jechałem jakiś czas temu to były). Kawałek za stawkiem w prawo i prosto do ronda przy autostradzie. A stąd jak kto chce, tylko żeby było bezpiecznie, przez wiadukt w stronę Buku i na szczycie zakrętu w lewo za laskiem przez Otuskie Huby do Otusza i Buku lub na rondzie w lewo i przez strefę przemysłową do Otusz Dworzec – Otusz – Buk. Myślę, że też wyjdzie ok 20 km.

 

Dziękujemy za propozycję, wypróbujemy i prosimy o jeszcze :-).

WYDAWCA: CDS-LIDER Consulting & Doradztwo & Szkolenia ul. Powstańców wlkp 30 64- 320 Buk Adres redakcji: j.w. Bukowski Lider ISSN 1898-701X

Adres redakcji: ul. Niegolewskich 11a, 64-320 Buk
Test

Małgorzata
redaktor naczelny

 508 194 700
 biuro@cds-lider.com.pl

Jagoda

Jagoda
redaktor i reklama

 512 307 931
 jagoda.zuchlewska@gmail.com

Tomek

Tomek
redaktor i reklama

 796 064 410
 cdsgazeta@wp.pl